MUTLULUĞUMUZU PAYLAŞIYORUZ

1994 yılında kurulan Derneğimiz, geçen 18 yıl içinde kiralık bir ortamda sizlere hizmet için büyük bir gayretle çalışmalarını sürdürmüştür.

Ancak, genelde hepimizin öncelikle arzu ettiğimiz bir yönetim binası edinme gayreti maddi olanaksızlıklar nedeniyle bugüne kadar gerçekleştirilememiştir.

Yönetim Kurulumuzun, bu güzel arzuyu gerçekleştirme gayretleri son Genel Kurulda alınan yetki ile beklentilerimizi yeterince karşılayamayacak ölçüde de olsa Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 45 nolu Apartmanın 5 nolu dairesi satın alınmıştır.

Bu amaçla, Derneğimizin parasal olanakları sonuna kadar kullanmış ve bir miktar da borç alınarak satın alma gerçekleştirilmiştir.

Son yıllarda mezunlarımızın Derneğimize artan ilgisi memnuniyetle izlenmekte ve üye kayıtları hızla artmaktadır.

Bu ilginizin devamı, Derneğimiz yakışan beklentilerimize cevap verebilecek daha ileri atılımlarımız da bizleri yüreklendirecektir.

Bu nedenle, üyelerimizden öncelikle biriken borçlarının ödenmesini ve gönüllerinden kopacak ek katkıların yapılmasını beklemekteyiz.

İçtenlik ve özveri, yarınlarımızı aydınlatacak ve yakınmalarımızı azaltacak, birlikdelik ve dayanışma hepimizi sevindirecektir. Bu erdemi paylaşmak ve bundan kıvanç duymak için sizlerin bağışlarınız unutulmaz desteğimiz olacaktır.

İlginizi esirgemeyeceğiniz ümidiyle derin saygılar sunarız.

Yönetim Kurulu