MUTLU BİRLİKTELİK

Yönetim Kurulumuz olan Prof. Dr. Günal Akbay, Prof. Dr. Muharrem Gerçeker, Prof. Dr. Mükerrem Arslan, Canan Kumbasar ve Cihat Turan birlikte 31 Mart 2017 günü İzmir Şubemizi ziyaret etmişleridir.

 

İzmir Şubesi Yönetim Kurulu üyeleriyle Dernek Yönetim Kurulu bir arada yapılan ve şubemizin bugünkü durumu ile gelecekte yapılması gereken çalışmaların değerlendirilip, görüş alışverişinde bulunduktan sonra, aynı günün akşamı İzmir’deki üyelerimizin ve ailelerinin yoğun katılımı ile birlikte akşam yemeğinden buluşulmuş ve tanışıklığın geliştirilmesi için sıcak diyaloglar kurulmuştur. Yemekte kısa konuşma yapan İzmir Şubesi Başkanı Prof. Dr. Nevin Tanker ile Prof. Dr. Günal Akbay Derneğin çalışmaları ve geleceğe yönelik düşünceleri üyelerle paylaştıktan sonra geç saatlere kadar süren birliktelik çok samimi bir vedalaşma ile sona ermiştir.

Birlikteliği düzenleyen İzmir Şubesi Yönetim Kurulu üyelerimiz ile geceye katılan tüm üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, sık sık birlikte olmayı diliyoruz.

Ankara Üniversiteliler Derneği

Yönetim Kurulu