İzmir Şubesi Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı

Ankara Üniversiteliler Derneği Başkanı Prof. Dr. Günal Akbay, Yönetim Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Mükerrem Arslan ve Prof. Dr. Celalettin Koçak’ la birlikte 10 Şubat 2018 günü İzmir Şubemizin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına katılmışlardır.
Toplantıda Dernek Başkanı Prof. Dr. Günal Akbay söz alarak Şube Başkanımız Prof. Dr. Nevin Tanker hocamıza, derneğimizin ilk ve tek Şubesinin kuruluşundan günümüze değin katkıları ve özverili çalışmaları için teşekkür etmiş ve yeni seçilecek yönetim kuruluna da katkılarının süreceği konusunda ki inancını belirtmiştir.
Daha sonra söz alan Prof. Dr. Nevin Tanker hocamız Derneğin kuruluş aşamasını, yapılan çalışmaları aktarmış geleceğe ilişkin yapılması gereken çalışmalar ve etkinlikler için önerilerde bulunmuştur. Daha sonra Yönetim ve Denetim Kurulu raporlarının okunup kabulu ve Yönetim ve Denetim Kurullarının ibrasından sonra yapılan seçimler sonucunda Yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’na aşağıda isimleri bulunan üyeler seçilmiştir.

Yönetim Kurulu İsim Listesi

Asil Üye : Halili İbrahim Akbay, Bedriye Nuray Baykara, Sabri Ahıska, Fatma Altıntaş, Alaattin Edip Yazgan

Yedek Üye : Mehtap Yenituran, Hatice Müberra İliş, Seray İlkmen, Ayşegül Ferhan Aslanyiğit, Özden Kırkalı

Denetim Kurulu Isim Listesi

Asil Üye : İlhan Özatila

Yedek Üye Emine Betül Aksoy

İzmir Şubemizin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısından sonra akşam yemeğinde üyelerimizle bir araya gelerek yeni üyelerimizi tanıma ve derneğimizle ilgili görüşlerini paylaşma olanağı bulunulmuştur.

Birlikteliği düzenleyen İzmir Şubesi Yönetim Kurulu üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, sık sık birlikte olmayı diliyoruz.

Ankara Üniversiteliler Derneği Yönetim Kurulu