İzmir Şube Ziyaretimiz

Ankara Üniversiteliler Derneği Başkanı Prof. Dr. Günal Akbay, Yönetim Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Mükerrem Arslan ve Metin Ateş’le birlikte 23 Aralık 2017 günü İzmir Şubemizi ziyaret etmişlerdir.

İzmir Şubesi Yönetim Kurulu üyeleriyle şubemizin bugünkü durumu ile gelecekte müşterek yapılması gereken çalışmalar ve etkinlikler değerlendirilerek görüş alışverişinde bulunulmuştur. Akşam; üyemiz önceki İzmir Vali yardımcısı Ardahan Totuk ve şubemiz yönetim kurulu üyeleriyle yemekte bir araya gelerek Derneğin çalışmaları ve geleceğe yönelik hedefler paylaşılmıştır.

24 Aralık Pazar günü; Dünyanın en büyük Köstem Zeytinyağı Müzesini ziyaret edilmiştir. 20 bin metrekare alan içerisinde, 5 bin 650 metrekare kapalı alanda, Anadolu topraklarında bugüne kadar kullanılan zeytinyağı ezme sistemlerinin sergilendiği müze, müzenin kurucusu Doç. Dr. Levent Köstem hocamızla gezilerek geleceğe yönelik projelerine ilişkin bilgi edinilmiştir. Urla ‘dan Yönetim Kurulu üyeleri yeni paylaşımlarda birlikte olmak dileğiyle veda edilmiştir.

Birlikteliği düzenleyen İzmir Şubesi Yönetim Kurulu üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, sık sık birlikte olmayı diliyoruz.

Ankara Üniversiteliler Derneği
Yönetim Kurulu